All Ways Fruits
5.0/5

Ігровий Amatic автомат - All Ways Fruits

All Ways Fruits-ігровий автомат онлайн Компанії Amatic на 5 барабанів фруктової тематики. Кількість ліній виплат на слоті не вказано-комбінації утворюються з однакових зображень, розташованих на сусідніх барабанах від першого до п'ятого. Осередки, займані символами, при цьому значення не мають. У грі задіяні спеціальні зображення - » дикий " символ з множником х2 і scatter, що запускає серію фріспінів. Доступна ризик-гра з можливістю поставити на кін половину виграшу.

Цей слот на грошi — в цих казино

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слотаAmatic
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній3
Кількість барабанів5
Бонусна грає
Фріспиниє
Wild символнемає
Scatter символє
Множникє
Швидкий спіннемає

Як грати на видеослоте All Ways Fruits

Демо-версія слота дозволяє обертати барабани безкоштовно, розігруючи віртуальні засоби — 10 000 демонстраційних кредитів. Управління слотом відбувається за допомогою елементів, розташованих на консолі під ігровим полем:

 • Bet-задає розмір ставки на спін.
 • Start-запускає спін.
 • Auto Start-призначає серію автоматичних обертань.
 • Gamble-активує ризик-гру в разі, якщо на екрані з’явилося хоч одне призове поєднання.
 • Вікно з написом Freeplay відображає стан ігрового рахунку.

Клавіша Start під час обертання перетворюється в кнопку Stop. Таким чином, гравець може не чекати завершення спина і зупинити барабани передчасно. Нагорода за комбінації відображається під барабанами. Демонстрований виграш-сума призів за всі комбінації, що випали в результаті спина.

4 000 ігрових апаратів різних жанрів зібрані на нашому сайті.

Символи та нагороди

У грі All Ways Fruits від Amatic задіяно 10 зображень, вісім з яких – рядові картинки, і ще два – спеціальні символи з додатковими функціями. Комбінації простих символів утворюються, якщо однакові зображення з’являються на суміжних барабанах, починаючи з першого (однакові картинки на першому, другому і третьому барабанах – вважаються призовий послідовністю, а на першому, другому і четвертому – не приносять нагороди).

Призи, що нараховуються за поєднання символів, залежать від протяжності комбінації. Таблиця виплат відкривається натисканням на знак питання у верхній частині екрана. Тут нагороди наведені відразу в кредитах. Виграші, які користувач отримує при грі за найменшою ставкою:

 • вишні-1, 2 і 5 демо-кредитів за три, чотири і п’ять картинок, відповідно;
 • лимони або сливи-2, 4 і 8;
 • яблука або дзвони – 3, 5 і 10;
 • виноград – 5, 10 і 20;
 • кавун – 7, 25 і 100;
 • сімка-10, 50 і 500.

Особливу цінність представляють спеціальні зображення — «дикий» символ з множником х2 і scatter. «Дикий» з’являється на будь-якому барабані, і, якщо бере участь в комбінації, замінює відсутній символ, збільшуючи виплату за призове поєднання вдвічі. Scatter-картинка з написом Bonus. Особливість символу в тому, що для складання призового поєднання не обов’язково дотримуватися послідовність картинок. За три, чотири або п’ять таких зображень гравець отримує 5, 25 і 50 кредитів, відповідно, і серію безкоштовних обертань.

Призові обертання

Коли на екрані з’являється три, чотири або п’ять картинок з написом Bonus, запускається серія з 7, 10 або 15 фріспінів, відповідно. Під час безкоштовних обертань призи розраховуються виходячи з призначеної ставки на спін. Однак за самі обертання зазначена сума не знімається.

Під час призових обертань всі символи поводяться за принципом scatter – поєднання зараховуються незалежно від позицій, в яких випадають картинки. Так ймовірність отримання нагороди за комбінацію істотно зростає. Серія фріспінів перезапускається, в разі, якщо в ході безкоштовних обертань випало ще три, чотири або п’ять картинок з написом Bonus.

Тільки на нашому порталі ви знайдете десятки онлайн автоматів в жанрі фрукти без реєстрації.

Ризик-гра

Коли на екрані з’являється хоча б одна призова комбінація, користувач може запустити ризик-гру. На додатковому екрані пропонується вгадати колір або масть карти. Можливість дати правильну відповідь залежить від складності вибору:

 • колір масті вгадується з шансом 1:1;
 • масть карти — з шансом 1: 3.

Вірно названий колір подвоює нагороду, відгадана масть-збільшує її в чотири рази. Неправильна відповідь призводить до «згорання » розігрується суми.

На кін в одному раунді гри на ризик ставиться повна сума виграшу за останній спін або його половина. У другому випадку залишиться можливість повторити спробу в разі невдачі або зберегти частину виграшу. Щоб приберегти половину нагороди натисніть клавішу Half. Кнопка Collect завершує ризик-гру і переводить виграну суму на баланс користувача.

Підсумок

Ігрові автомати All Ways Fruits компанії Amatic — автомати з додатковими можливостями. В ході основної гри виграші за поєднання подвоюються за допомогою «дикого» символу. Під час фріспінів — всі зображення складають призові поєднання як scatter, а сама серія може бути продовжена. Ризик-гра пропонує особливо вигідні умови-користувач може зберегти частину суми або забезпечити собі другу спробу, розігравши тільки частину призу.

Оцінка
[Голосів: 29 Середнє значення: 4.3]