Грати в ігровий автомат All Ways Fruits на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Amatic
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 3
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини є
Wild символ немає
Scatter символ є
Множник є
Швидкий спін немає

Як грати на видеослоте All Ways Fruits

Демо-версія слота дозволяє обертати барабани безкоштовно, розігруючи віртуальні засоби – 10 000 демонстраційних кредитів. Управління слотом відбувається за допомогою елементів, розташованих на консолі під ігровим полем:

 • Bet-задає розмір ставки на спін.
 • Start-запускає спін.
 • Auto Start-призначає серію автоматичних обертань.
 • Gamble-активує ризик-гру в разі, якщо на екрані з’явилося хоч одне призове поєднання.
 • Вікно з написом Freeplay відображає стан ігрового рахунку.

Клавіша Start під час обертання перетворюється в кнопку Stop. Таким чином, гравець може не чекати завершення спина і зупинити барабани передчасно. Нагорода за комбінації відображається під барабанами. Демонстрований виграш-сума призів за всі комбінації, що випали в результаті спина.

4 000 ігрових апаратів різних жанрів зібрані на нашому сайті.

Символи та нагороди

У грі All Ways Fruits від Amatic задіяно 10 зображень, вісім з яких – рядові картинки, і ще два – спеціальні символи з додатковими функціями. Комбінації простих символів утворюються, якщо однакові зображення з’являються на суміжних барабанах, починаючи з першого (однакові картинки на першому, другому і третьому барабанах – вважаються призовий послідовністю, а на першому, другому і четвертому – не приносять нагороди).

Призи, що нараховуються за поєднання символів, залежать від протяжності комбінації. Таблиця виплат відкривається натисканням на знак питання у верхній частині екрана. Тут нагороди наведені відразу в кредитах. Виграші, які користувач отримує при грі за найменшою ставкою:

 • вишні-1, 2 і 5 демо-кредитів за три, чотири і п’ять картинок, відповідно;
 • лимони або сливи-2, 4 і 8;
 • яблука або дзвони – 3, 5 і 10;
 • виноград – 5, 10 і 20;
 • кавун – 7, 25 і 100;
 • сімка-10, 50 і 500.

Особливу цінність представляють спеціальні зображення – “дикий” символ з множником х2 і scatter. “Дикий” з’являється на будь-якому барабані, і, якщо бере участь в комбінації, замінює відсутній символ, збільшуючи виплату за призове поєднання вдвічі. Scatter-картинка з написом Bonus. Особливість символу в тому, що для складання призового поєднання не обов’язково дотримуватися послідовність картинок. За три, чотири або п’ять таких зображень гравець отримує 5, 25 і 50 кредитів, відповідно, і серію безкоштовних обертань.

Призові обертання

Коли на екрані з’являється три, чотири або п’ять картинок з написом Bonus, запускається серія з 7, 10 або 15 фріспінів, відповідно. Під час безкоштовних обертань призи розраховуються виходячи з призначеної ставки на спін. Однак за самі обертання зазначена сума не знімається.

Під час призових обертань всі символи поводяться за принципом scatter – поєднання зараховуються незалежно від позицій, в яких випадають картинки. Так ймовірність отримання нагороди за комбінацію істотно зростає. Серія фріспінів перезапускається, в разі, якщо в ході безкоштовних обертань випало ще три, чотири або п’ять картинок з написом Bonus.

Тільки на нашому порталі ви знайдете десятки онлайн автоматів в жанрі фрукти без реєстрації.

Ризик-гра

Коли на екрані з’являється хоча б одна призова комбінація, користувач може запустити ризик-гру. На додатковому екрані пропонується вгадати колір або масть карти. Можливість дати правильну відповідь залежить від складності вибору:

 • колір масті вгадується з шансом 1:1;
 • масть карти – з шансом 1: 3.

Вірно названий колір подвоює нагороду, відгадана масть-збільшує її в чотири рази. Неправильна відповідь призводить до “згорання ” розігрується суми.

На кін в одному раунді гри на ризик ставиться повна сума виграшу за останній спін або його половина. У другому випадку залишиться можливість повторити спробу в разі невдачі або зберегти частину виграшу. Щоб приберегти половину нагороди натисніть клавішу Half. Кнопка Collect завершує ризик-гру і переводить виграну суму на баланс користувача.

Підсумок

Ігрові автомати All Ways Fruits компанії Amatic – автомати з додатковими можливостями. В ході основної гри виграші за поєднання подвоюються за допомогою «дикого» символу. Під час фріспінів – всі зображення складають призові поєднання як scatter, а сама серія може бути продовжена. Ризик-гра пропонує особливо вигідні умови-користувач може зберегти частину суми або забезпечити собі другу спробу, розігравши тільки частину призу.

Оцінка
Голосів: 29Середнє значення: 4.3