Грати 50 Dragons слот на грошi в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота Aristocrat
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 50
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини є
Wild символ немає
Scatter символ немає
Множник немає
Швидкий спін немає

Геймплей в автоматі

На початку ігрової сесії гемблер отримує 1 000 кредитів для здійснення ставок в демо-версії автомата 50 dragons. Стан рахунку відображається в розділі Balance.

У графі Lines регулюється кількість активних ліній. Це важливий параметр, так як він впливає на загальну ставку. Число призових ліній може дорівнювати одиниці або будь-якого числа від 5 до 50, яке кратно п’яти. Необхідне значення виставляється за допомогою кнопок «+» і «-». Такими ж перемикачами визначається лінійна ставка в секторі Bet per Line. Доступні розміри ставки на одну лінію знаходяться в діапазоні від 0.01 до 5 кредитів. Кількість активних ліній і лінійна ставка перемножуються, в результаті чого виходить загальна ставка. Вона відображається в розділі Total Bet.

Альтернативним способом активувати лінії виплат є клавіші зліва і праворуч від ігрового поля. Клік на одну з кнопок з числом активує відповідну кількість призових ліній.

Кнопка Max Bet дозволяє в одне натискання виставити максимальні значення параметрів, описаних вище. Кнопка Spin починає обертання барабанів. Під час прокрутки вона змінюється клавішею Stop, клік по якій достроково припиняє обертання барабанів.

Для запуску серії спінів необхідно здійснити кілька дій:

 • натиснути на кнопку Auto;
 • вибрати необхідну кількість майбутніх автоспинов;
 • клікнути по клавіші Start.

Якщо гравець передумав включати автоматичний режим, слід скористатися кнопкою Cancel. Щоб встановити таку ж кількість автоспінів, як в попередній серії обертань, досить натиснути на клавішу Last Settings.

Якщо в результаті обертання на барабанах випали призові комбінації, загальний виграш за них показується у вікні Win. До призових послідовностей відносяться лише ті, які:

 • починаються на крайньому лівому барабані;
 • лежать на активній лінії і сусідніх барабанах;
 • складаються з однакових символів.

Перші дві вимоги не відносяться до комбінацій з scatter символів.

З опцій в ігровому автоматі 50 Dragons є тільки звуковий супровід. Воно відключається і включається за допомогою іконки з нотою на панелі управління.

Символи і Коефіцієнти в автоматі 50 Dragons

Кнопка rules відкриває основні правила розглянутого слота. На перших же сторінках розміщена інформація про Символи, їх особливості та коефіцієнти. Щоб перемикатися між сторінками, слід використовувати клавіші Back і Next. Для повернення до обертань барабанів досить натиснути на кнопку Game.

Ігрові автомати 50 Dragons мають два спеціальних символа. Перший з них – малюнок перлини, замінює звичайні зображення, тому має статус «дикого» символу. Ця картинка випадає на всіх барабанах, крім першого.

Друге особливе зображення-злиток золота. Такі символи випадають тільки на перших трьох барабанах і володіють особливостями scatter. Їх місце появи на барабані не має значення. Головне-це їх кількість. Якщо випало три символи, користувач отримує виграш у розмірі чотирьох загальних ставок.

Крім того, така комбінація починає безкоштовні обертання. Вони описані в окремому пункті.

Решта 11 символів ігрового автомата не володіють особливими характеристиками. Вони створюють виграшні комбінації, нагороди за які залежать від відповідних коефіцієнтів. При випаданні призової комбінації коефіцієнти множаться на лінійну ставку, а результат зараховується на рахунок.

Шість звичайних зображень представлені картковими символами і за 3 ,4 і 5 малюнків приносять:

 • “9” і “10” – по 10, 20 і 200 лінійних ставок;
 • “J” і ” Q ” – по 10, 30 і 200;
 • “K” і “A” – по 20, 50 і 400.

Символи з рибою і комахою в кількості 3, 4 і 5 зображень в призовий комбінації мають коефіцієнти – 20, 100 і 400. Інших картинок вистачить в кількості двох для створення виграшної послідовності. До таких символів відносяться тигр і птах, що приносять по 4, 40, 150 і 500 лінійних ставок. Призові поєднання з 2, 3, 4 і 5 символів з головою золотого лева приносять 10, 40, 200 і 1000 ставок на лінію.

Ризик-тур

Щоб перейти до ризик-грі, після виграшного спина, слід натиснути на кнопку Gamble. Ця дія відкриває вікно ризик-туру, в якому знаходяться кілька клавіш і прихована карта.

Щоб примножити свою нагороду за обертання барабанів, Користувачеві необхідно вгадати колір або масть карти. При удачі в першому випадку приз подвоюється, у другому – збільшується в чотири рази. Якщо ж гравець нічого не вгадав, його винагорода за раунд і за останній спін анулюється.

Для здійснення вибору призначені клавіші:

 • Red і Black;
 • кнопки із зображеннями мастей.

Крім того, у вікні ризик-ігри присутня клавіша Take Win. Вона дозволяє забрати поточний виграш, якщо гемблер більше не хоче ризикувати. Нагорода зараховується на рахунок користувача автоматично, якщо він вже п’ять разів успішно збільшив приз.

Безкоштовні обертання

Якщо на ігровому полі одночасно з’явилося три золотих злитка, користувач отримує десять безкоштовних обертань. Повторна поява комбінації з scatter під час фріспіни приносить п’ять додаткових безкоштовних прокруток. Однак таке можливо лише одного разу, тому максимально можлива кількість фріспінів поспіль – 15.

Під час кожного безкоштовного обертання на барабани додаються додаткові «дикі» символи. Це призводить до збільшення шансу отримати призову комбінацію. Варто пам’ятати, що навіть під час фріспінів wild-символи з’являються на всіх барабанах, крім першого.

Оцінка
Голосів: 28Середнє значення: 4.3