Грати в ігровий автомат 20 Super Hot на гроші в онлайн казино України

Бонус для нових гравців:
500FS+5000ГРН
Отримуйте:
До 10 000 ₴ + 100 фріспінів
Отримуйте:
100 грн бездепозитний бонус
Розробник слота EGT
Дата виходу ігрового автомата
RTP
Волатильність
Кількість ліній 20
Кількість барабанів 5
Бонусна гра є
Фріспини немає
Wild символ є
Scatter символ є
Множник немає
Швидкий спін немає

Як грати в 20 Super Hot

На кожному з барабанів розташовано 3 осередки по вертикалі. В автоматі 20 Super Hot від EGT доступно 5 значень ставки. Кожне з них активується окремою кнопкою:

 • Bet 20;
 • Bet 40;
 • Bet 100;
 • Bet 200;
 • Bet 400.

Після натискання на кожну з них запускається одне обертання барабанів. Число відповідає розміру ставки на лінію в кредитах. Замість цих кнопок є можливість використовувати клавіші на клавіатурі: C замість Bet 20, V – Bet 40, B – Bet 100, N – Bet 200, M – Bet 400. Кількість активних ліній не змінюється.

При запуску демо-версії слота на рахунку гемблера присутній 5 000 ігрових одиниць. Рахунок поповнюється всякий раз, коли на лінії випадає як мінімум 3 однакових іконки. Якщо сума виграшу при цьому склала менше 700 кредитів, в осередку Last Win з’явиться напис Gamble. Натискання на неї активує ризик-гру. Якщо гемблер не бажає переходити в цей раунд, йому достатньо клікнути по одній з 5 кнопок запуску.

У вікні balance демонструється поточний стан рахунку. Якщо під час спина на одній лінії випало відразу кілька виграшних комбінацій, зараховується тільки сама високооплачувана. При формуванні виграшних послідовностей на різних лініях оплачується кожна з них.

Таблиця виплат відображається після натискання на кнопку у вигляді літери “i”. У ній вказані виграші за кожен символ з урахуванням обраної ставки. Клавіша, що активує автогру, маркована круговою стрілкою. У лівій нижній частині інтерфейсу є службові кнопки. З їх допомогою можна:

 • відключити або включити звук;
 • перевести гру в повноекранний або браузерний режим.

У верхній частині екрана розташовані 4 осередки, що відображають поточний розмір прогресивного джекпоту. Особливості цієї функції будуть докладніше розглянуті у відповідному розділі. Натиснувши на напис Help лівіше осередку Balance, гемблер відкриває текстову версію правил.

Бонуси і фріспіни, вас чекає в неймовірно-великій кількості безкоштовні ігрові автомати на нашому сайті.

Символи та призові виплати

» Дикий ” символ автомата 20 Super Hot – сімка. Вона замінює всі інші іконки, не рахуючи Scatter. Виплати за комбінації сімок складають 40, 400 і 1000. Scatter-зображення зірки. Він не запускає безкоштовних обертань, така призова функція не передбачена в слоті. Ця піктограма приносить найбільші виплати: 100, 400 і 10 000. Це єдина картинка, яка формує комбінації без прив’язки до ліній. Щоб отримати виплати за неї, досить зібрати 3, 4 або 5 scatter символів в будь-якому місці на барабанах за один спін.

Всі інші символи виконані у вигляді фруктів. Серед них найбільші виплати приносить виноград: 20, 80 і 400. За інші фруктові іконки покладені такі суми виграшів:

 • кавун, слива – 20, 40, 200;
 • лимон, апельсин вишня-10, 20, 100.

Всі перераховані виграші вказані в кредитах для 3, 4 і 5 картинок на лінії з урахуванням мінімальної ставки. Виграшні послідовності символів формуються у напрямку зліва направо.

Ризик-гра

При переході в ризик-гру на екрані з’являється прихована карта. Завдання гемблера полягає в тому, щоб вгадати колір її масті. Зробити вибір можна за допомогою однієї з двох кнопок:

 • Red;
 • Black.

Якщо вказаний гемблером колір співпаде з мастю карти, виграш за останнє обертання барабанів збільшиться в 2 рази, спробу в цьому випадку можна буде повторити. У разі помилки виплати будуть анульовані, і гра припиниться. Спочатку гравцеві доступно 5 спроб. Їх число, що залишилося демонструється в графі Gamble Attempts Left. У вікні Gamble Amount відображається сума, яка поставлена на кін, а в Gamble to Win та, яку користувач отримає, вгадавши колір масті. Щоб забрати отриманий в ризик-грі виграш і повернутися до обертань досить натиснути на клавішу Collect.

Зіграйте в не менш цікаві фруктові автомати в розділі.

Прогресивний джекпот

Якщо гравець використовує повну версію слота, він отримує доступ до розіграшу прогресивного джекпоту. Раунд, під час якого розігрується ця сума, може запуститися в будь-який момент гри. Як стверджує виробник, чим вище розмір ставки, тим вище шанси виграти джекпот. Кожен з них відповідає одній з карткових мастей:

 • треф;
 • бубна;
 • черви;
 • піки.

Рівні перераховані в порядку зростання по прибутковості. Вже згадані комірки з мастями у верхній частині інтерфейсу демонструють поточне значення кожного з них.

Після запуску цього раунду на екрані з’являється 12 карт. Кожна з них лежить вгору сорочкою. Гравець перевертає їх, поки не збере три карти однакової масті. Після цього на його рахунок зараховується сума джекпоту відповідного рівня. Цей виграш не може бути збільшений в ризик-грі.

Класична тематика 20 Super Hot зацікавить досвідчених гемблерів, а проста структура ідеально підійде початківцям гравцям. Слот має теоретичний відсоток повернення близько 95%. Як стверджують шанувальники азарту в своїх відгуках, цей автомат порівняно часто дає виграшні комбінації.

Оцінка
Голосів: 27Середнє значення: 4.9